Co by było, gdyby Facebook przestał istnieć?

W dzisiejszych czasach coraz więcej osób jest uzależnionych od powszechnego portalu społecznościowego dwudziestego pierwszego wieku znanym jako Facebook.

Jak nasze życie wyglądałoby bez Facebooka?

Od wielu lat jest on lubiany przez szeroką rzeszę użytkowników Internetu, którzy codziennie dzielą się swoimi przeżyciami ze znajomymi jak i z całym światem. Co miesiąc wgrywana jest niewyobrażalna liczba miliarda zdjęć oraz dziesięciu milionów filmików, które muszą zostać udźwignięte przez serwery popularnego portalu.

A gdyby tak pewnego dnia, wchodząc na stronę, użytkownik zostałby zaskoczony wiadomością, że jego ukochany Facebook przestał istnieć?

Pewna część osób szybko pogodziła by się z tym faktem, osoby które są jednak silnie uzależnione od tego medium miałyby na pewno problemy z przystosowaniem się do zaistniałej sytuacji. Sama myśl o tym, że mogliby zostać pozbawieni możliwości podglądania zmagań swoich znajomych jest dla tej grupy osób jednym wielkim koszmarem. Ale myśląc realistycznie, taka sytuacja w przyszłości jak najbardziej mogłaby mieć miejsce. Większość ludzi nie zdaje sobie sprawy, że technika czasem może zawieść. Facebook posiada bardzo dobre serwery, ale nikt nie może przewidzieć co może się stać w przyszłości.

Pocieszającą myślą jest jednak fakt, że w dzisiejszych czasach człowiek potrafi zapanować nawet nad bardzo skomplikowaną usterką, a Facebook dba o to, aby nie doszło do takiej sytuacji. Zadziwiające jest jednak to, że niektórzy ludzie byli by skłonni do tego, aby zapaść w depresję lub nawet popełnić samobójstwo, gdyby zabrano im coś, bez czego ich rodzice i dziadkowie w dawnych czasach musieli żyć na co dzień.

źródło: https://www.globalna.pl/ – lifestyle i moda na pierwszym miejscu