Znajomość Google Analytics w Twoim CV

Znajomość Google Analytics w Twoim CV

Na pewno wiesz jak napisać Curriculum Vitae. Ten artykuł podpowie tobie jak zwiększyć zainteresowanie pracodawcy właśnie twoim cv. Co napisać, o czym wspomnieć żeby mieć większe szanse dostania wymarzonej pracy pośród wielu innych cv leżących na biurku przyszłego pracodawcy.

Szukasz informacji o Google Ads?

Jeszcze nie do końca wiesz co oczekuje Twój przyszły pracodawca. Jednak nie przejmujesz się tym i wpisujesz swoje najważniejsze osiągnięcia. Równie ważne na rynku jest doświadczenie. Najbardziej cenione te związane z miejscem na które aplikujesz. Jednak niektórzy pracodawcy liczą się z każdym doświadczeniem, nawet tym nie związanym z ich profilem bezpośrednio. Dlatego przed napisanie CV warto zapoznać się z misją danej firmy. Oprócz tego istnieją kompetencje szczególnie poszukiwane i cenione we współczesnym świecie. Jest to znajomość Google Analytics. Jest tak ponieważ rynek został zdominowany przez technologię, a szczególnie IT czyli umiejętności informatyczne.

Zgodzisz się ze mną, że dzisiejszy świat jest przede wszystkim zoptymalizowany pod kątem technologii. Dlatego dodaj do swojego CV znajomość Google Analytics.

Jeżeli jeszcze go nie znasz, zacznij poznawać!

Istnieją rozmaite fora na temat Google Analytics, również oficjalne.

Google Analytics to narzędzie, za pomocą którego zmierzysz ruch na swoich stronach internetowych.

Znajomość Google Analytics przyda się w każdym CV, które wysyłasz do firm z branży IT, PR, marketingu, SEO, internetowych wydawców, projektantów sieci. Jednym zdaniem wszędzie tam gdzie jest Internet.

Zobacz: Najpopularniejsze kierunki studiów

Wiesz już, że technologie są głównym źródłem dochodu wielu firm. Wiesz, że Google Analytics odpowiada za mierzenie ruchu na stronie internetowej. Zatem do dzieła, wpisz do Twojego CV znajomość Google Analytics i przypomnij sobie co nieco z jego działania. Przed rozmową kwalifikacyjną przypomnij sobie podstawowe informacje w tym zakresie oraz jedną szczegółową. Na rozmowie kwalifikacyjnej wspomnij o tej umiejętności.